Ilość zarejestrowanych
zwierząt ciągle rośnie
Gabinet weterynaryjny ELZA
Polska
Lubuskie
Świdnik
21-040
Wiejska
26
- - -
10:00
20:00
Gabinet weterynaryjny Elza został założony przez miłośników zwierząt, dla których praca jest również pasją.
Obecnie zespół stanowi 2 lekarzy i technik/groomer
lew. wet. Małgorzata Mikołajczak
lew. wet. Małgorzata Kwiecińska
Świadczymy usługi takie jak:
profilaktyka zwierząt domowych,
diagnostyka chorób u zwierząt,
leczenie psów, kotów, królików i kawii domowych (świnek morskich),
strzyżenie psów,
wszczepianie mikrochipów,
wystawianie dokumentów dla zwierząt.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy wizytę.
Aby sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów od niedawna dysponujemy drugim gabinetem. Dzięki temu czas oczekiwania na wizytę skraca się i większa ilość klientów może być przyjęta w dogodnych godzinach.
Elektroniczne znakowanie zwierząt za pomocą mikroczipa jest najtrwalszą, najskuteczniejszą i absolutnie bezpieczną metodą umożliwiającą szybką oraz rzetelną ich identyfikację. Tylko dzięki niepowtarzalnemu numerowi transpondera (chipa) możliwa jest natychmiastowa identyfikacja oraz odnalezienie właściciela a tym samym, powrót zwierzęcia do domu. Należy jednak pamiętać, że sam mikrochip jest jedynie transponderem, w którym został zakodowany numer. Mikrochip nie posiada funkcji namierzania, nie zawiera też żadnych informacji o właścicielu ani zwierzęciu! Aby więc identyfikacja oznakowanego nim psa czy kota była możliwa, konieczna jest rejestracja mikrochipa w krajowej bazie zwierząt oznakowanych...
Czytaj więcejW dzisiejszych czasach odpowiedzialność za opiekę nad zwierzętami stała się nie tylko priorytetem dla ich właścicieli, ale także kwestią społeczną. Jednym z najważniejszych narzędzi w zapewnieniu bezpieczeństwa zwierząt jest baza chipów. Dzięki niej możliwe jest szybkie i efektywne odnalezienie zagubionych pupili, co ma kluczowe znaczenie w kontekście ochrony ich zdrowia i dobrostanu.
Wprowadzenie systemu chipowania znacząco zwiększyło skuteczność działań mających na celu lokalizację zaginionych zwierząt, minimalizując stres zarówno u właścicieli, jak i ich czworonożnych przyjaciół. Rejestracja w bazie chipów jest również coraz częściej wymagana przez lokalne przepisy, co dodatkowo podkreśla wagę tej technologii w zapewnieniu pełnej opieki nad zwierzętami.